Головним лісником Чернігівщини став Дубина
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/07/f6f60bca57a307b0a8335b4c2aabc72c_XL_cr-e1469519410752.jpg)
На чолі «Чернігівоблагроліс» тимчасово став Анатолій Дубина.
Виконувача обов’язків директора вчора, 25 липня, колективу представив заступник голови облради.
Про це ЧEline повідомили у відділі інформаційного забезпечення та зв’язків із громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.
Нагадаємо, що 20 липня на п’ятій сесії обласної ради депутатський корпус висловив недовіру керівнику КП «Чернігівоблагроліс» Івану Донцю, з подальшим розірванням контракту з ним і звільненням. Водночас депутати підтримали рішення «Про делегування голові Чернігівської обласної ради повноважень призначати виконуючих обов’язки керівників юридичних осіб, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області у міжсесійний період».
Заступник голови обласної ради подякував Івану Донцю за роботу та висловив сподівання, що він і надалі продовжить свою професійну діяльність у лісовій галузі Чернігівщини.