Готуйте гроші: в Чернігові знову зріс тариф
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/25276645_1927276500620141_2026785933_n-e1513069788560.jpg)
На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету начальники комунальних підприємств житлово- комунального господарства міста підрахували, що зростала лише мінімальна зарплатня і прожитковий мінімум, а ось плата за послуги комунальників так і не збільшилася.
«А наші працівники теж отримують зарплатню, ми витрачаємо на пальне, що значно зросло останнім часом», — одноголосно звітували керівники усіх КП.
Виконавчий комітет погодив підняття тарифу. Він зросте від 27 до 31 копійки в різних підприємствах. Найбільшу вартість за свої послуги озвучив начальник КП «ЖЕК-10».
Мер Владислав Атрошенко такій вартості здивувався. За керівника цього підприємства відповів Ярослав Куц. Він пояснив, що КП «ЖЕК- 10» володіє складною територією, на прибирання якої воно витрачає значно більше коштів, ніж інші комунальники. Така відповідь влаштувала усіх. Члени виконкому проголосували, хоч найстаріший та проблемний житловий фонд все ж на території КП «Новозаводське».
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.