Суспільство

Громада Чернігівщини має долучитися до обговорення плану перспективного розвитку області, — Мисник

28 лютого під час засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва голова ОДА Олександр Мисник вкотре акцентував увагу на плані перспективного розвитку Чернігівщини на 2019-2021 роки. Нагадаємо, раніше очільник області презентував проект цього документа широкому загалу на прес-конференції, до якої долучилися представники ЗМІ з усієї області.

Про це повідомляють у департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Дорожня карта розвитку Чернігівщини містить понад 500 проектів, які реалізовуватимуться впродовж трьох найближчих років. Усі вони враховують інноваційний і кадровий потенціал області, конкурентні переваги та стратегічне бачення розвитку територій. Пріоритетними визначено п’ять напрямів: аграрний сектор, поліпшення якості життя, створення умов для малого та середнього бізнесу, туризм та інновації.

В останні роки ми нарешті маємо конкретні результати інфраструктурного зростання. Це насамперед стало можливим завдяки процесам децентралізації. Відкривають і реконструюють опорні школи, будують сільські амбулаторії, з’являються нові спортивні об’єкти, ремонтують дороги. Поступово розвиваються навіть найвіддаленіші містечка та селища.

І це – лише початок перетворень. У перспективному плані передбачені проекти, що якісно змінюватимуть життя людей. Ідеться про нову якість медичних, освітніх і соціальних послуг, забезпечення дозвіллєвих потреб. Це – наше завдання на найближчі три роки, наші конкретні дії для розвитку сильної, незалежної України, – зазначив Олександр Мисник, наголосивши, що для реалізації запланованого область матиме значну підтримку з боку держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олександр Мисник вручив посмертні відзнаки нашим Героям

Голова ОДА закликав усіх долучитися до обговорення плану перспективного розвитку області. Аби привернути увагу громадян до цього важливого проекту, карти і буклети з ілюстраціями окремих інфраструктурних проектів області та міста Чернігів найближчим часом розповсюджуватимуть представники громадських організацій. Також розроблено анкети зворотного зв’язку, щоб жителі області мали змогу висловити свою думку щодо напрацьованого плану та підказати, які саме напрями розвитку області є найважливішими.

Олександр Мисник акцентував увагу на важливості донести дорожню карту розвитку Чернігівщини до кожної родини.

Презентація та захист підсумкового плану розвитку області відбудуться під час засідання обласної Ради регіонального розвитку, що запланована на березень.

Ще статті по темі

Back to top button