Хочеш додому – заплати: за приїзд сіверянину довелося сплатити понад 100 тисяч гривень

photo_2021-02-25_14-35-09

Місце роботи, статус особи та навіть відстань жодним чином не повинні впливати на виконання батьківських обов’язків. Якщо ж зухвалій поведінці все ж таки знаходиться місце в житті родини, правові санкції державних виконавців не тільки відновлять економічні гарантії молодого покоління, а й вмотивують батьків бути відповідальнішими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де на Чернігівщині не шкодують коштів на аліменти?

Як розповіла очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун, мешканець Козелецького району, не бажаючи брати участі в житті дитини, переймався тільки влаштуванням власного побуту. Тікаючи від виконання батьківського обов’язку, він виїхав за кордон, таким чином сподіваючись, що тягар зі сплати аліментів більше не тиснутиме на нього. Безпечне життя чоловіка закінчилося, коли після повернення додому він знову зібрався виїхати за межі країни. Його намірам не судилося здійснитися, адже державні виконавці, окрім арешту рахунків та майна боржника, обмежили неплатника аліментів у низці свобод, зокрема в праві керування транспортними засобами, полювання, користування зброєю та найголовніше для нього – у праві виїзду за кордон.

Аби повернутися до звичного ритму, містянину довелося повністю розрахуватися з 11-річною донькою, сплативши понад 100 тисяч гривень заборгованих аліментів.

До речі, від початку року державні виконавці Чернігівщини вже стягнули понад 11 мільйонів гривень аліментів, таким чином поновивши економічні права більше як 4 тисяч дітей.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register