Керівництво Талалаївського району просить ввести війська Нацгвардії

40298002_251378645711915_8188936658331107328_n

*Актуально

На Чернігівщині депутати від «Нашого краю» в Талалаївській селищній раді схвалили програму підтримки правоохоронних органів, аби поліпшити криміногенну ситуацію в громаді. Як повідомив селищний голова Юрій Величко, якого підтримував «Наш край», за його ініціативи це питання було винесене на розгляд депутатів, зважаючи на непоодинокі випадки підпалів у громаді, хуліганство, крадіжки та інші правопорушення.

«Ми заслухали начальника місцевого відділу поліції та ухвалили рішення виділити кошти з бюджету громади на підтримку правоохоронних органів. Озвучили вимогу селищної ради до поліції щодо посилення їхньої роботи в громаді», – зазначив він.

У процесі голосування 18 депутатів селищної ради, насамперед, представників «Нашого краю», підтримали програму, натомість двоє представників Аграрної партії України утрималися при розгляді цього важливого для громади питання.

Під час сесії досягнуто домовленостей про посилення піших патрулів у Талалаївці. Крім того, вирішуватиметься питання про відеоспостереження. Юрій Величко висловив сподівання, що життя у Талалаївській ОТГ буде безпечним, а криміногенна ситуація контрольованою.

Крім того, Юрій Величко та керівники Талалаївської РДА і районної ради, відповідно, Анатолій Дупа і Юрій Дзюбан, підписали звернення до керівництва вищих правоохоронних органів держави.

«Просимо вашого безпосереднього втручання і негайного введення на територію району військ Національної гвардії України задля врегулювання криміногенної ситуації та відновлення контролю обстановки з боку правоохоронних органів. Також просимо провести неупереджене і результативне розслідування резонансних злочинів, провести перевірку, дати відповідну оцінку діяльності працівників правоохоронних органів Талалаївського району», – йдеться в тексті звернення.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register