Суспільство

Київський картонно-паперовий комбінат: складові соціально відповідального бізнесу

В уявленні пересічної людини бізнес націлений на заробляння коштів і в досягненні цієї мети готовий ігнорувати екологічні та соціальні складники. Однак Київський картонно-паперовий комбінат йде іншим шляхом. Підприємство має чітку стратегію, однією зі складових якої є турбота про довкілля. Такий підхід продовжує підтримувати доктор Хайнц Ціннер, після того як у 2022-му став директором і кінцевим бенефіціаром австрійського Pulp Mill Holding.

Екологічні підходи ККПК до ведення бізнесу

Обухівський завод паперу відстежує глобальні тенденції та виробляє продукцію, яка відповідає вимогам часу. Забруднення довкілля стало серйозною проблемою для людства, а війна в Україні лише підсилює його негативний вплив. Власник Київського картонно-паперового комбінату Хайнц Ціннер (Heinz Zinner) підтримує такі підходи до виробництва:

  • створення продукції з уживаного паперу чи картону – макулатура підлягає переробці, що зменшує забруднення ґрунту відходами;
  • використання сертифікованої целюлози – сировина проходить комплекс перевірок на легальність, категорично не сприймається незаконна вирубка лісів, «легень планети»;
  • очищення стічних вод міста Обухів і зменшення обсягів води для виробництва;
  • монтаж модернізованих установок з очищення використаного виробництвом повітря, які видаляють до 99% шкідливих домішок.

На підприємстві проводяться регулярні заміри якості повітря, контроль за дев’ятьма базовими показниками. Підприємство долучилось до програми підвищення енергоефективності від ООН та Мінекономрозвитку ще в 2017 році. Енергетичний менеджемент ККПК неодноразово визнавався найкращим з-поміж виробничих підприємств України після незалежних перевірок. Система управління сертифікована за стандартом ISO 50001.

Додаткові екологічні заходи від Київського КПК

Київський картонно-паперовий комбінат не відвантажує полімерні відходи на полігон. Компанія відправляє відходи на перероблення, щоб їх можна було повторно використовувати у виробництві.

Частиною «зеленої» стратегії заводу стала розробка спеціальних боксів для сфери e-commerce. Вони виготовлені з переробленого паперу чи картону, в конструкції відсутні пластикові компоненти.

Впровадження екологічних ініціатив підтримує власник Київського картонно-паперового комбінату Хайнц Ціннер (Heinz Zinner). Працівники “картонажки” також не пасуть задніх – у виробничих будівлях встановлені сучасні апарати для сортування відходів, накопичене побутове сміття за визначеним графіком відправляється на перероблення.

Турбота про довкілля є принциповою позицією розвитку комбінату як підприємства європейського рівня. Компанія робить усе можливе, щоб розвиватись навіть у час війни. Навіть блекаути не заважають впровадженню нових екологічних стандартів. Директор австрійського Pulp Mill Holding та власник ККПК робить для цього все можливе в сучасних українських реаліях.

Реклама

Ще статті по темі

Back to top button