Київстар повертає 20% вартості смартфона

2

До 31 січня 2018 року в магазинах Київстар проходять масштабні новорічні акції: мобільний оператор повертає 20% вартості смартфона на мобільний рахунок або оплатить 2 платежі розстрочки за свого абонента.

Зробивши покупку в офіційному магазині або на сайті shop.kyivstar.ua абоненти передплаченого зв’язку можуть значно заощадити. Так, 20% вартості придбаного смартфона Київстар повертає на мобільний рахунок свого абонента; цей бонус нараховується на 1 або 2 номери передплаченого зв’язку Київстар на розсуд абонента. Це означає, що весь обсяг нарахованих коштів можна отримати самому, розділити порівну з близькими або подарувати. Бонусні кошти можна використовувати на послуги мобільного зв’язку Київстар: абонентську плату, міжнародні розмови, зв’язок у роумінгу, SMS-повідомлення та інші (за винятком контент-послуг). Бонусами можна скористатися протягом 6 місяців.

Для контрактних абонентів Київстар пропонує розстрочку на 20 місяців без будь-якої комісії. При цьому Київстар оплатить 2 платежі розстрочки замість абонента. Пропозиція доступна для контрактних абонентів – існуючих або нових – незалежно від тарифного плану, за умови оформлення розстрочки в магазині Київстар.

Реклама

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register