Суспільство
Комунальники Чернігова розчищатимуть місто цілий день
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/316251957_467832462120492_4133706443145811873_n-e1668850577921-780x470.jpg)
Снігопад почався у Чернігові ще увечері 18 листопада. Тому КП «АТП-2528» о 22:00 випустило 7 машин на посипання транспортних магістралей, по яких їздить пасажирський транспорт.
Про це повідомляється на Фейбук-сторінці підприємства.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Снігопад у Чернігові (Фоторепортаж)
Очищення тротуарів 9-ма тракторами почалося о 3 годині ночі 19 листопада. 20-тонні МАЗи почали підмітати місто о 5 годині ранку. В цей же час почали працювати 30 прибиральників — розчищають зупинки громадського транспорту, переходи та перехрестя.
Синоптики передбачають сніг до вечора. Тому комунальна техніка працюватиме весь день.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv