Суспільство
Комунальники Корюківської громади очікують на нову техніку
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/168458-10375033-e1565795770640.jpg)
13 серпня на сайті державних закупівель ProZorro опублікували результати тендеру на купівлю колісного трактора та відвалу снігоочисного для КП «Благоустрій» Корюківської міської ради, повідомляє «Наша Корюківка».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мільйони на порятунок чернігівців: надзвичайникам надійшла важлива спецтехніка
Переможцем торгів стало ТОВ «МК «Будагромаш» — київське товариство, основний вид діяльності якого — оптова торгівля сільськогосподарськими машинами й устаткуванням.
Купівля даного транспорту та приладдя обійдеться бюджету громади в 1 мільйон 580 тисяч гривень. Строк поставки товарів — 31 серпня 2019 року.