Міні-EdCamp зібрав у Чернігові понад 100 прогресивних педагогів (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/53100501_1310288562443687_37581367566925824_n-e1551794966866.jpg)
Ця нестандартна за форматом освітянська подія об’єднала ідеями професійної співтворчості понад 100 прогресивних шкільних педагогів із Чернігівської, Сумської, Донецької, Київської, Запорізької, Черкаської, Полтавської та Вінницької областей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Педагоги та школярі Ічнянщини отримали психологічну допомогу
До участі в заході були залучені професійні експерти – фіналісти та лауреати Національної премії GlobalTeacherPrizeUkraine, сертифіковані тренери, практичні психологи, а також науковці, представники місцевої влади та бізнес-кіл, студенти, активні батьки, школярі, волонтери.
На міні-EdCampі діяли низка дискусійних та експертних панелей з актуальних освітніх питань, зокрема розвитку емоційного інтелекту та навичок критичного мислення, ефективної протидії маніпуляціям і стереотипам, критеріїв самооцінки дитини.
Педагоги взяли участь у творчих майстер-класах, а під час учительських сесій поділилися власним професійним досвідом.
Родзинками міні-EdCampChernihiv 2019 стали ранкова кава під скрипковий акомпанемент, оригінальний екскурсійний маршрут древнім Черніговом, релакс-урок з йоги і сучасних танців від батьків.
Інформація управління освіти Чернігівської міської ради