Минулого тижня в пунктах обігріву Чернігова побувало більше 30 осіб

645366[1]

Сьогодні, 26 лютого начальник з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Григорій Годун розповів про кількість громадян, які на минулому тижні звернулися до пунктів обігріву за допомогою,  і загальну кількість тих хто звернувся з початку роботи пунктів.

За минулий тиждень до стаціонарних пунктів обігріву звернулися:

– до міської лікарні №3 (вул. 1-го Травня, 170) – 1 громадянин;

– до комунального лікувально–профілактичного закладу «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» – 3 громадянина;

– до Центру соціальної адаптації і реінтеграції безпритульних – 6 громадян.

Загалом з початку їх роботи (з 15 січня) звернулося:

– до Центр соціальної адаптації і реінтеграції безпритульних – 16 громадян;

– до лікарень – 17 громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Держись, Хома, іде зима: у Чернігові вже працюють пункти обігріву

У Чернігівській обласній лікарні (саме вона веде цю статистику по області) фактів обморожень не було зафіксовано.

Нагадуємо, що в Чернігові стаціонарні пункти обігріву, де надаватиметься допомога людям, яким за різних обставин загрожує переохолодження, з настанням сильних холодів продовжують і на далі свою роботу.

Громадян, які змерзли та потребують допомоги, приймають у всіх міських лікарнях за адресами проспект Миру, 44; вул. 1-го Травня, 168; вул. 1-го Травня, 170; вул. Текстильників, 36; у Центрі соціальної адаптації і реінтеграції безпритульних (вул. Святомиколаївська, 33) та у комунальному лікувально–профілактичному закладі «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» (вул. Шевченка,160).

Крім того, у робочий час (з 8 до 17 години) допомога змерзлим надаватиметься в приміщеннях територіальних центрів соціального обслуговування Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад (вул. Рокоссовського, 18, вул. Текстильників, 25).

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register