Молодіжний шериф і Dj-вчитель: у Варві організували дитячу дискотеку

poster_photo_title-1539772499

У Варві створили дискотеку для школярів. Таку ініціативу запровадила Молодіжна рада Варвинської селищної ради, до якої входять старшокласники та молодь.

«Головою цієї ради є мати двох дітей і викладач музичної школи. Саме до неї почали звертатися жителі нашого населеного пункту, які просили створити молодіжну дискотеку. Ми не змогли в цьому відмовити, тому зобов’язали керівника управління культури реалізувати цю ініціативу», – розповіла Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва.

Вона також зазначила, що вісім років тому подібні заходи організовували для старшокласників. Їх проводили у Будинку культури. Тоді його закрили. Молодь почала проводити своє дозвілля в різноманітних закладах відпочинку, а от діти середнього шкільного віку залишилися без альтернативи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Корюківці відгриміла «дискотека для бабусь» (Фото)

Дискотеку проводили вже двічі. Вона проходить із 19-ї до 22-ї години щосуботи. Минулого разу тут проводили дозвілля близько сотні дітей.

Репертуар підбирають педагоги місцевих навчальних закладів, ді-джеєм обрали вчителя музики Михайла Мусіяку. Технічною стороною займається комп’ютерник селищної ради.

На заходах обов’язково присутні дорослі. Деяких школярів супроводжують батьки.

За дисципліною стежать як співробітники селищної ради, так і поліція. А нещодавно обрали молодіжного шерифа, який очолив групу молоді, що стежить за порядком на дискотеці.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register