Суспільство

На Чернігівщині британець допомагає відкривати будинки для літніх людей

Благодійник із Великої Британії Філіп Едмондс допомагає відкривати будинки для самотніх людей похилого віку у селах Чернігівщини, про це повідомляє Укрінформ.
Один такий заклад уже працює у Великому Листвені, другий створюється у Ваганичах Городнянського району, повідомила кореспонденту Укрінформу директорка дитячого будинку сімейного типу і благодійного фонду «Промінь Надії», жителька Ваганич Надія Плоска.
«У Великому Листвені за підтримки англійського благодійника уже відкрито будинок для людей похилого віку. Ним опікується місцевий священик отець Михаїл. Люди ідуть туди з пенсією і живуть там. А у Ваганичах ми з Філіпом створюємо такий заклад у приміщенні колишньої школи», — розповіла Плоска.

За її словами, необхідне для функціонування будинку обладнання вже завезене. Однак на заваді відкриття закладу стоять різні бюрократичні перепони, які ще треба здолати.

Філіп Едмондс — відомий на Чернігівщині благодійник, який підтримує сиріт, дітей з обмеженими фізичними можливостями, громадські організації, що ними опікуються, пояснила директорка фонду.

Ще статті по темі

Back to top button