Суспільство
На Чернігівщині дівчинка через фільм жахів випила пігулки і мало не померла
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/0445b6f-tabletky-e1624600519851.jpg)
Біда трапилася в Ніжині. До реанімаційного відділення міської лікарні в тяжкому стані госпіталізували 15-річну дівчинку. Діагноз: гостре отруєння пігулками.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині помер 12-річний хлопчик
Як з’ясувалося, після перегляду фільму жахів дівчинка не могла заснути, тому випила пігулки сильнодіючого снодійного (4-5 штук). Через деякий час дівчина почала погано почуватися та повідомила про це батькам.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv