На Чернігівщині дорожники зробили ще один тимчасовий проїзд біля зруйнованого мосту
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/297325046_432411525591474_941257264295050887_n-e1659506577567-780x470.jpg)
Дорожники зробили ще один тимчасовий проїзд біля зруйнованого мосту, забезпечивши рух транспорту до низки сільських населених пунктів Чернігівської області. Локацію знову не розголошуємо з міркувань безпеки.
Про це повідомляє пресслужба САД у Чернігівській області.
Активні бойові дії на території області тривали до початку квітня. Ворог відступив, проте досі щодня обстрілює прикордонні громади області, завдає ракетних та авіаційних ударів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В області на наявність укриттів обстежено понад 85% навчальних закладів (Фото)
У результаті повномасштабного російського вторгнення на територію України маємо на Чернігівщині руйнування 25 штучних споруд.
Відколи окупаційні війська були витіснені з території області, дорожники активно працюють над відновленням обірваних транспортних сполучень для стабілізації гуманітарної ситуації.
Станом на початок серпня відновили рух транспорту на 17 локаціях. Паралельно опрацьовують плани з повноцінного відновлення зруйнованих мостів. Їх наразі публічно не розголошують із міркувань безпеки. Проте зазначають, що колосальна робота в цьому напрямку проводиться.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv