На Чернігівщині припинено діяльність ще двох нелегальних АЗС

2019_12_29_AZS

На виконання доручення прем’єр-міністра Олексія Гончаруказа підсумками селекторної наради 27 грудня в області продовжується робота з припинення нелегальної діяльності АЗС. Дії координуються ОДА та проводяться співробітниками податкової міліції у тісній співпраці з правоохоронними та іншими державними контролюючими органами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ: через нелегальні заправки бюджет втратив мільярди гривень

Автозаправні станції є об’єктами підвищеної небезпеки, адже вони працюють із небезпечними для життя та здоров‘я людей паливно-мастильними матеріалами й для їх експлуатації необхідні відповідні дозвільні документі. Але, як показує практика, багато власників АЗС нехтують цим, а отже, діяльність таких об’єктів є потенційно небезпечною та може призвести до надзвичайних подій.

Як повідомили сьогодні у податковій міліції, її співробітники спільно з представниками управління Служби безпеки України в Чернігівській області припинили діяльністьдвохавтозаправних комплексів, що функціонували без необхідних дозвільних документів. Із незаконного обігу вилучено 24,2 тисячі літрів палива та обладнання для його зберігання та реалізації. Загальна вартість вилученого становить 1,1 млн.грн.

За повідомленням податковоїміліції
ГУ ДФС у Чернігівськійобласті

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register