На Чернігівщині створили алею «Дерево життя»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/313222835_553028233491623_2678401482183508014_n-780x470.jpg)
Першу алею, яка з’явилася на знак вдячності споживачам газу за їхнє ощадливе ставлення до енергоресурсів та збереження дерев від вирубки висадили в Ніжині.
Проєкт «Дерево життя» стартував символічно, адже це – алея на вулиці Незалежності, та ще й горобинова.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/313248348_553028280158285_5501663100653283867_n-856x642.jpg)
Понад 6 тисяч споживачів уже відмовилися від паперових квитанцій за розподіл газу, бо користуються онлайн-сервісами та електронними квитанціями. Це не просто зручно і сучасно, а зараз допомагає зекономити енергоресурси – електроенергію та воду, потрібні для виготовлення паперу і друку квитанцій, і, звісно ж, вберегти дерева від вирубки.
Про це повідомляє АТ «Чернігівгаз».
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/313025754_553028263491620_7970357904838874608_n-856x642.jpg)
Газовики висаджують по всій країні дерева – міські алеї, сквери, парки, фруктові сади, ліси.
Заходьте в особистий кабінет на сайті 104.ua та тисніть кнопку «відмовитися від паперового рахунку». А ми висаджуватимемо дерева життя.