Суспільство

На Чернігівщині за гроші субвенції з держбюджету відбудують школи та дитсадки

Кабінет Міністрів погодив реалізацію шести проєктів відбудови у Чернігівській області — регіон отримає субвенцію перерозподілу з державного бюджету на загальну суму 114,052 млн грн, за які відбудує чотири школи, дитсадок та очисні споруди.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили в територіальних громадах Чернігівської області.

Новобасанська сільська рада Ніжинського району на кошти фонду відновлення України (22 мільйони гривень) планує з нуля побудувати вщент зруйнований дитячий садок “Яблунька” в селі Новий Биків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій у Чернігові продовжили до 30 грудня

“У цьому дитячому садку загарбники облаштували свій штаб. Заклад був зруйнований ущент і його треба відбудувати з нуля. Думаємо, в січні наступного року вийдемо на тендер. З настанням тепла почнемо роботи. Орієнтовний час відбудови дитсадка — 6-8 місяців”, — розповідає заступник сільського голови Валерій Мозговий.

Окрім того, за гроші перерозподілу субвенції на Чернігівщині планують відремонтувати 4 школи — в Коропі Новгород-Сіверського району, Борзні та Безуглівці Ніжинського району, Дорогінці Прилуцького району. Також будуть побудовані очисні споруди в Бобровиці на Ніжинщині.

Як повідомлялося, джерелом субвенції є кошти, виділені Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) в рамках спільної програми України та ЄІБ «Програма з відновлення України».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button