На Чернігівщині запрацювала ще одна поліцейська станція
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/AD7FF813-03D4-472A-8371-4BCFB3A0B8EE-780x470.jpeg)
Начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у місті Батурин Ніжинського району. Про це повідомляють у поліції Чернігівської області.
— Відкриття цього осередку безпеки стало можливим завдяки цілеспрямованій роботі і взаємодії місцевої влади та поліції. Станцію відкрили в рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади». Головний меседж проєкту «Я – тут, щоб оберігати, захищати, жити та працювати». Наша мета – максимально забезпечити постійну присутність поліцейського на території обслуговування, покращити якість поліцейського сервісу для громадян, – сказав Володимир Нідзельський. – Поява в громаді поліцейської станції – це запорука відкритості та доступності поліцейських послуг для місцевих мешканців. Крім того, станція сприятиме покращенню безпекової ситуації в громаді.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/33968778-247B-40B2-9A22-A28E11B6EE92-857x642.jpeg)
На станції, яку обладнали всім необхідним для роботи, працюватиме поліцейський, який буде забезпечувати правопорядок в Батуринській ТГ. Після урочистого відкриття та ознайомлення з матеріально технічним оснащенням поліцейської станції, Володимир Нідзельський відзначив, що реалізація проєкту «Поліцейський офіцер громади» допоможе підтримати безпеку та правопорядок на Чернігівщині та забезпечить підвищення рівня довіри населення до правоохоронців.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/4BF9B71A-9AF5-4913-B6B9-E60CDDA7ABD2-856x642.jpeg)
За сприяння у відкритті поліцейської станції, плідну співпрацю та активність у створенні безпекового простору для людей Володимир Нідзельський вручив подяку голові Батуринської міської ради Леоніду Душі.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/A64446D3-D0A3-476D-B231-7377ACFB20A0-857x642.jpeg)