Суспільство

На Чернігівщину йде холод з Європи

В Україні до кінця першої декади березня у нашій країні утримається переважно суха погода, температура повітря поступово знизиться.

Про це повідомляє синоптик Ігор Кібальчич.

За інформацією синоптика, вплив антициклонального типу атмосферної циркуляції продовжиться на початку нового робочого тижня. Однак, на тлі надходження холодного повітря з північних регіонів Європи, у другій половині тижня відбудеться зниження температури на 6 — 10 °С в усіх областях.

У понеділок, 4 березня, у західних областях пройде невеликий дощ, подекуди з мокрим снігом. На решті території країни без опадів. У південних областях та на Закарпатті місцями туман. Вітер східний, 5 — 10 м/с. Температура повітря вночі -3…+2 °С, вдень +5…+10 °С. У південних та західних областях вночі +2…+7 °С, вдень +9…+14 °С.

У вівторок, 5 березня, на крайньому заході та у Карпатах очікується невеликий дощ, в решті областей України без істотних опадів. Вітер східної чверті, 5 — 10 м/с. Температура повітря вночі -2…+3 °С, вдень +5…+10 °С. У південних та західних областях вночі +2…+7 °С, вдень +9…+14 °С.

У середу, 6 березня, у східних, місцями центральних областях та у Карпатах очікуються невеликі опади у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу. На решті території країни без істотних опадів. Вітер північно-східний, 7 — 12 м/с, часом поривчастий. Температура повітря вночі -3…+2 °С, вдень +3…+8 °С; у Криму, Одеській області та на Закарпатті +8…+13 °С. На півночі Лівобережжя -1…+4 °С.

У четвер, 7 березня, в Україні суттєвих опадів не передбачається, лише вночі у Криму та на крайньому сході можливий невеликий мокрий сніг. Вітер північно-східний, 5 — 10 м/с. Температура повітря вночі 0…-5 °С, вдень +3…+8 °С. У північно-східних областях вночі -5…-10 °С, вдень близько 0 °С.

У п’ятницю, 8 березня, очікується погода без істотних опадів. Вітер північний, 3 — 8 м/с. Температура повітря вночі -1…-6 °С, вдень +3…+8 °С. У східних та північних областях вночі -4…-9 °С, вдень -2…+3 °С.

У суботу, 9 березня, очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер змінних напрямків, 3 — 8 м/с. Температура повітря вночі -1…-6 °С, на сході місцями до -10 °С; вдень +3…+8 °С, у західній частині місцями +10…+12 °С.

У неділю, 10 березня, опадів на території України не прогнозується. Вітер змінних напрямків, 3 – 8 м/с, у західній частині південний, 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі 0…-5 °С, вдень +4…+9 °С, у західних областях +10…+13 °С.

За даними Sinoptik.ua, на Чернігівщині початок і середина березня будуть прохолодними з нічними заморозками (подекуди до мінус 7).

Ще статті по темі

Back to top button