На перехресті двох проспектів спиляли небезпечне дерево (фото)

  • На перехресті двох проспектів спиляли небезпечне дерево (фото)
  • На перехресті двох проспектів спиляли небезпечне дерево (фото)
  • На перехресті двох проспектів спиляли небезпечне дерево (фото)

Жителів будинків за адресами пр. Миру, 31 та пр. Перемоги, 87 у Чернігові неодноразово скаржилися до органів місцевої влади щодо аварійного дерева на перехресті двох проспектів, а також нарікали на те, що сухі гілки падають на голови перехожим. Вони просили, щоб відповідальні служби перевірили стан цього дерева та видалили його.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ялівщині палало дерево

Комісія, уповноважена розглядати такі скарги й ухвалювати рішення про видалення, побувала за вказаною адресою та провела обстеження дерева. Зокрема, встановили наступне: порода — тополя пірамідальна, вік — 60-70 років, висота — 30 м. За зовнішнім виглядом ця тополя була в задовільному стані, тому комісія вирішила видати ордер №565 від 26.09.2018 року на виконання робіт щодо видалення сухого гілля та кронування верхівки.

Але під час виконання цих робіт працівники КП «Зеленбуд» встановили, що всередині це дерево по всій вертикалі згнило, тому несе загрозу людям, техніці, будівлям. Комісія знову побувала за вказаною вище адресою та провела повторне обстеження. Було ухвалено рішення видати ордер №627 від 27.11.2019 року на видалення цього дерева як аварійного.

– Я вважаю, це правильне рішення, — каже головний інженер КП «Зеленбуд» Василь Кошельник, — адже дерево було в аварійному стані і в будь-яку хвилину могло впасти. А оскільки ця тополя знаходилася на перехресті двох проспектів — Миру та Перемоги, поруч із підземним переходом, дорогою, в місці, де проходить багато перехожих і проїжджає багато машин, це було дуже небезпечно.

Фахівці КП «Зеленбуд» видалили аварійну тополю сьогодні вранці, 24 грудня. Для цього довелося залучати спеціальну техніку: автокрани та автовишки. Корінь дерева діаметром приблизно 130 см подробили та понизили нижче грунту на 35 см.

дерево5

Пресслужба КП «Зеленбуд»

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register