На приватний сектор Чернігова «напали» ревізори

У Чернігові від початку березня працівники екологічної інспекції КАТП 2528 склали 6 протоколів на порушників, які палять сміття на території міста.

Про це ЧЕline повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради.

Штраф за таке порушення становить від 340 грн до 1360 грн для фізичних осіб і від 850 грн до 1700 грн для юридичних осіб.

Із приходом весни щодня проводяться рейди з виявлення осіб, які спалюють опале листя, залишки рослинності та інше сміття в приватному секторі, а також на території підприємств, організацій.

Зазвичай це стосується мешканців приватного сектору, які після прибирання садибних ділянок починають спалювати залишки рослинності, попри неодноразові попередження екологічної інспекції.

Комунальники рекомендують мешканцям приватного сектору замість спалювання заздалегідь подбати про облаштування компостної ями. Це не тільки вбереже господаря від штрафу, а ще й дасть якісне добриво для присадибної ділянки.

Адже відомо, що дим від спалювання залишків рослинності та опалого листя з накопиченими шкідливими речовинами, що викидаються в повітря автотранспортом і підприємствами, може завдати серйозної шкоди здоров’ю людей.

Особливо небезпечним є спалювання рослинності, обробленої хімікатами, на присадибних ділянках. Крім того, такі вогнища не лише завдають шкоди довкіллю та здоров’ю людей, а й можуть перерости в неконтрольовані пожежі та призвести до значних збитків.

Ще однією проблемою благоустрою міста є захаращення міської території, поява несанкціонованих сміттєзвалищ.  Працівники екологічної інспекції постійно проводять рейди із виявлення та притягнення до відповідальності порушників Правил благоустрою міста. Зокрема щодо  утримання прилеглої території підприємств, суб’єктів підприємницької діяльності, а також ЖЕКів, дільниць з обслуговування житлового фонду стосовно прибирання прибудинкової території.

Контролюючі служби нагадують, що порушники Правил благоустрою міста отримують припис, і в разі його невиконання протягом доби складається протокол на розгляд адміністративних комісій районних у місті рад, які встановлюють відповідні штрафи.

Інспектори наразі проводять активну роботу з виявлення та притягнення до відповідальності таких порушників.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register