На весняний період на Чернігівщині обмежать рух транспорту

12789[1]

Через підвищену вологість грунту навесні дорожнє покриття найбільше піддається руйнації.

Для запобігання виникнення ямковості та інших деформацій на період з 01.03.2018 року  по 07.04.2018 року рух великовагового транспорту на дорогах загального користування Чернігівської області буде тимчасово обмежений, а саме:

1.1. Понад 12 тон і навантаженням на вісь понад 8 тс на наступних ділянках доріг державного значення загального користування:

Н-07 Київ – Суми – Юнаківка (на ділянці км 151 – км 209, від м. Прилуки до межі з Сумською областю);

-Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч (км 6 – км 211 на всій протяжності);

Н-28 Чернігів – Городня – Сеньківка ( км 13 – км 90 на всій протяжності); Р-56 Чернігів – Пакуль – КПП “Славутич” (на ділянці км 10 – км 50 від а/дороги М-01 до кордону з Білоруссю) та під’їзд до м. Славутич (на всій протяжності);

Р-65 КПП “Миколаївка” – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів – КПП “Катеринівка” (на всій протяжності в межах Чернігівської області);

-Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин (на ділянці км 0 – км 66, та км 80 – км 155);

-Р-68 Талалаївка – Ічня – Тростянець – Сокиринці – до а/д Н-07 з під’їздом до заповідника “Качанівка” (на всій протяжності);

– Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів

Про це повідомляє служба автомобільних доріг у Чернігівській області.

Понад 12 тон і навантаженням на вісь понад 6 тс на всіх територіальних дорогах державного значення загального користування, крім ділянок доріг з цементобетонним покриттям: Прилуки – Ладан, а/д М-02 – Бахмач, а також під’їздів до м. Ніжин і м. Борзна;

Понад 6 тон і навантаженням на вісь понад 4 тс на обласних та районних автомобільних дорогах місцевого значення загального користування.

Прохання перевізників завчасно подбати про доставку необхідних вантажів та відповідно скоригувати плани перевезень.

Рішення про обмеження в русі буде оприлюднено через засоби масової інформації та сайті Служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

Терміни дії обмежень на маршрутах визначатимуться відповідними службами за результатами попередніх обстежень та з урахуванням погодних умов і стану дорожнього покриття. ДП «Чернігівський облавтодор» на відведених ділянках встановлюватиме схеми, дорожні знаки, інформаційні панно.

Для зручності населення пасажирські перевезення здійснюватимуться у звичайному режимі. Це стосується й руху транспорту служб з надзвичайних ситуацій, дорожніх організацій, техніки, задіяної в проведенні посівної кампанії.

Крім того, за умови попереднього погодження з облдержадміністрацією, обмеження не поширюватимуться на техніку, що перевозить сільгосппродукцію, якщо її вага не перевищуватиме допустимі норми – до 12 тонн.

Додержання вагових параметрів транспортних засобів контролюватиметься пересувним комплексом вагового контролю.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register