«Наш Край» допоміг школам, дитсадкам і лікарням

a5a05a22acc2d73da4caea0b47661e77-1

Звіт про витрати коштів депутатами фракції «Наш Край» у Чернігівській обласній раді

Про це повідомили у прес-службі обласної організації партії «Наш Край».

Депутати фракції «Наш Край» Чернігівської обласної ради витратили кошти, виділені в рамках фонду виконання депутатських повноважень, на допомогу 13 школам, 15 ФАПам і лікарням, 10 дитячим садкам і будинкам культури області. Про це повідомила керівник фракції «Наш Край» в облраді Ольга Чередник.

За її словами, всі 11 депутатів фракції намагалися якнайкраще виконати доручення виборців та витратили виділені з обласного бюджету 550 тис. грн. Хтось розподіляв виділену суму коштів між кількома населеними пунктами. Так, Ірина Грозенко надала допомогу 13 селам у Ніжинському районі, Сергій Нужняк виділив кошти для благоустрою 4 населених пунктів Менського району, Лариса Осадчук фінансово поліпшила матеріально-технічну базу 6 навчальних закладів Борзнянщини. Інші, приміром, як Григорій Данько, майже всі кошти «депутатського фонду» спрямували однією сумою – кошти депутат облради витратив на благоустрій міста Бахмач.

Найчастіше депутати «Нашого Краю», зважаючи на потреби місцевих жителів, виділяли гроші на благоустрій територій населених пунктів і ремонт доріг, заміну вікон чи дверей у дитячих садках і школах, оновлення бібліотечного фонду, придбання ліків і ремонт ФАПів. Також разом з іншими своїми колегами депутати «Нашого Краю» фінансово підтримали Чернігівський протитуберкульозний диспансер. Не обійшлося й без адресної допомоги – депутати спрямовували кошти на лікування чернігівців, зокрема тяжкохворих дітей.

Ольга Чередник наголосила, що депутати «Нашого Краю» системно працюють у своїх округах, а тому добре обізнані з проблемами і потребами місцевих жителів. На черзі – розподіл коштів другої частини коштів, виділених на виконання депутатами своїх повноважень.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register