«Наш край» із Чернігівщини системно допомагає бійцям у зоні АТО

11

*Актуально

Благодійний фонд «Наш край» доставив черговий гуманітарний вантаж у зону АТО. Як повідомив керівник фонду Олександр Любарець, необхідні речі, термобілизну, якісні продукти харчування, ліки отримали бійці 54-ї бригади, що дислокується поблизу Світлодарська Донецької області.

«Зараз забезпечення військовослужбовців у зоні бойових дій краще, порівняно з попередніми роками, але бійці однаково потребують нашої уваги та підтримки, вони повинні напевно знати і відчувати, що їхні зусилля із захисту рідної землі високо цінуються усіма нами», – зазначив Олександр Любарець.

222Він також передав слова подяки від військовослужбовців 54-ї бригади, адже на передових позиціях бійці сумують за домашнім затишком та теплом, справжнім домашнім хлібом. І тому радіють допомозі волонтерів і благодійників.

Також фонд «Наш край» активно працює в Ічнянському районі. Спільно з місцевою громадською організацією ветеранів АТО благодійний фонд долучається до формування вантажів на схід України.

«Ми постійно надаємо продукти харчування – хліб із місцевої Парафіївської пекарні, консерви, м’ясні вироби», – розповіла представник благодійного фонду «Наш край» на Ічнянщині Зоя Присяжнюк.

Усього благодійний фонд «Наш край» долучився до понад 10 поїздок до зони АТО.

Прес-служба благодійного фонду «Наш край»

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password