Названа чисельність населення України

2434ba99_5a71_4bf6_868f_5260d03116c8__1__650x410

Кабінет міністрів представив результати оцінки чисельності наявного населення України. Про це повідомили на прес-конференції, повідомляє РБК-Україна.

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявив, що чисельність населення України склала 37 млн 289 тисяч людей. Розподіл за статтю: 20,01 млн жінок, 17,28 млн чоловіків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки нас: статистичні дані про населення Чернігівщини

“На жаль ця цифра не включає людей, які постійно мешкають за кордоном та на окупованих територіях. Це та кількість людей, яка фізично перебуває на території України станом на 1-е грудня 2019”, – заявив він.

Він назвав всі три методи збору інформації і заявив, що вони дали приблизно однаковий результат:

1 метод. Дані мобільних операторів. Взяті дані про кількість абонентів за два місяці і виключені абоненти, які були в мережі менше місяця. Виключені модемні пристрої. Проведено масштабне соціологічне дослідження за кількістю телефонів. Додано дані з реєстрів молоді та людей пенсійного віку.

2 метод – “ялинка” – розподіл людей за статтю та віком. Використано дані Держстату та реєстрів. Взяті дані Пенсійного фонду й екстраполювані через вікову і статеву інформацію.

3 метод. Дані державного реєстру фізичного осіб.

“Максимальна різниця між результатами вийшла 2,86%. Для того, щоб приймати ефективні управлінські рішення велика точність не потрібна”, – додав Дубілет.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register