Новостворене комунальне підприємство Чернігівської міської ради взяло на баланс «Чернігівську ТЕЦ»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/a819923996855bd90511dc2a16da178c-big1080-e1659068134427-780x470.jpg)
Підготовка до опалювального сезону завжди була серед пріоритетних завдань для міської влади, а особливо у цьому році, коли потужності «ОТКЕ» і «ТЕЦ» зазнали значних пошкоджень внаслідок активних бойових дій і вимагають швидкого відновлення для безперебійного проходження холодів. Наразі виконуються всі необхідні ремонти, аби встигнути до середини осені подати тепло в оселі чернігівців. Про це йшла мова під час позачергового засідання сесії Чернігівської ради 28 липня.
Триває процес повернення цілісного майнового комплексу «Чернігівська ТЕЦ» в управління міста. Для цього вже створено комунальне підприємство “Теплокомуненерго”, затверджено штат працівників, а на самій ТЕЦ зроблена інвентаризація, також буде виконана незалежна оцінка і незалежний державний аудит.
До того ж на позачерговому засіданні сесії міської ради 28 липня депутати підтримали рішення про визначення КП «Теплокомуненерго» балансоутримувачем “Чернігівської ТЕЦ”
Пресслужба Чернігівської міської ради