Оголошено конкурс на проект музею Революції Гідності

974719

Оголошено конкурс на найкращу проектну пропозицію для об’єкту “Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності”.

Про це ЧЕline повідомили у прес-службі Українського інституту національної пам’яті.

Учасники конкурсу повинні подати проектну пропозицію меморіального простору в пам’ять про Героїв Небесної Сотні, розробити проектну пропозицію будівлі музею Революції Гідності, який повинен мати музейну та культурно-просвітницьку функції, розробити суспільний простір як складову меморіально-музейного комплексу.

Ділянка проектування меморіально-музейного комплексу розташована в центральній частині Києва, на Алеї Героїв Небесної Сотні.

«Меморіал повинен бути спрямований не на заморожування складної травматичної історії, а на створення майданчика для переосмислення важких історичних подій, краще розуміння теперішнього та консолідованого творення майбутнього», – повідомив під час прес-конференції Генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло.

Конкурс буде проводитися анонімно, у два тури, із відкритою попередньою кваліфікацією.

Дві номінації – “Конкурс на меморіал” і “Конкурс під музей”. Наприкінці першого туру конкурсу після публічного обговорення проектів журі визначить переможця першого і публічно оголосить підсумки цієї номінації. Потім проект меморіалу інтегрують у всіх конкурсних пропозиціях другого туру “Конкурсу під музей”.

Офіційно результати конкурсу представлять 20 лютого та у травні 2018 року.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register