Перша леді відвідає Чернігів

28d85c8c0cccd0fa29ddfc8f5fec966d[1]

26 жовтня, в п’ятницю, дружина Президента України Марина Порошенко перебуватиме в Чернігівській області з робочим візитом.

Перша леді відвідає Чернігівську загальноосвітню школу № 27, де ознайомиться з навчальним процесом в інклюзивному класі та огляне шкільну Медіатеку, яка створена за проектом Фонду Порошенка.

Про це йдеться на сайті Чернігівської ОДА.

Під час візиту Марина Порошенко проведе зустріч з освітянами, представниками Інклюзивно-ресурсних центрів та батьками дітей з особливими освітніми потребами, у ході якої відбудеться обговорення результатів впровадження інклюзивної освіти у навчальних закладах Чернігівщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марина Порошенко написала послання чернігівським військовим

Також у Чернігові дружина Президента презентує новий проект – школа «Бути батьками», яка сприятиме включенню батьків учнів з особливими освітніми потребами в навчальний процес, їх підготовку до виховання та взаємодії з дітьми.

У рамках візиту Перша леді візьме участь у відкритті проекту «Арсенал Ідей. Чернігів», який реалізується в містах України у співпраці соціальної програми Марини Порошенко, Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» та Національного комплексу «Мистецький Арсенал».

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register