Побачила світ нова книжка про селище на Чернігівщині
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/26991944_2213626792201587_5765193154289668050_n-e1516628723281.jpg)
Нещодавно в селищі Олишівка Чернігівського району відбулася презентація книги «Час рікою пливе», присвяченої цьому населеному пункту. Автор видання – Микола Будлянський.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Краєзнавча новинка: побачила світ книга про село Чернігівщини
«Це книга про історичну долю нашої Олишівки, на її сторінках ми знайдемо історії багатьох олишівців – відомих і простих із мозолистими руками, щасливих і нещасних, які допоможуть нам пізнати прадавнє коріння народу та генетичний код отієї вдачі олишівської.
Задум цієї книги-літопису Олишівки і фінансове забезпечення належать меценату Володимиру Хоменку, який у 1990-ті роки очолював сільгосппідприємство «Агрокомсинтез», що було одним із найбільших в Україні», – написала у Facebook користувачка Тетяна Шеремет.
ЗАРАЗ ЦЕ ЧИТАЮТЬ: «Прилуки» стріляли по судну під прапором Танзанії