Поліцейські Чернігівщини побували в Естонії

3

Представники поліції Чернігівщини на практиці навчаються працювати по-європейськи: спостерігають за роботою поліції Естонії та разом з її співробітниками заступають на службу.

Відрядження поліцейських з Чернігівської області до балтійської країни відбулося в рамках практичного етапу спільного проекту поліції Естонської Республіки та Головного управління Національної поліції в Чернігівській області «Розвиток центру патрульної служби і командно-контрольного управління в ГУНП в Чернігівській області». Група найкращих українських правоохоронців отримала нагоду на власні очі побачити, як працює поліція у країні Євросоюзу.

З п’ятнадцяти українських поліцейських, які брали участь в тренінгу, відібрали по одному представнику з чергової служби, патрульної поліції та групи реагування патрульної поліції. Зараз вони переймають європейський досвід у естонських колег, щоб потім впровадити його у своїх службах.

Наші земляки не просто спостерігають за роботою поліції Естонії, а разом з місцевою поліцією заступають на службу. Так, українці взяли участь в реальній операції естонської поліції, яка несподівано для місцевих водіїв перевіряла їх на вміст алкоголю.

1

Естонці кажуть, що влаштовують такі акції регулярно, щоб дисциплінувати автолюбителів. Українці були в захваті від побаченого, особливо від тих прав, якими держава наділила правоохоронців для захисту законослухняних громадян від правопорушників. Також вразила наших земляків закріплена законом презумпція правоти поліцейського, коли громадянин спочатку має виконати вимоги правоохоронця, а вже потім, у разі незгоди, оскаржувати його дії в суді.

2

Естонська поліція вже давно пройшла той етап реформування, який тільки має пройти українська, але європейці вже зараз відзначають позитивні зрушення та успіхи чернігівців.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register