Суспільство
Прибери своє місто: у Чернігові відбудеться екологічна акція
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/YAlivshhina-1-660x365-e1554375753333.jpg)
Уже цієї суботи, 6 квітня, в урочищі «Ялівщина» відбудеться маcштабне прибирання за ініціативи та колективу Компанії «ІНСАЙТ+» та участі магазину «СПЕЦНАЗ».
Колектив компанії «ІНСАЙТ+» запрошує до участі всіх небайдужих та забезпечить всіх учасників рукавичками та сміттєвими пакетами.
А колектив магазину «СПЕЦНАЗ» в знак подяки всім учасникам прибирання вручить подарункові сертифікати на суму 200 грн, які можна використати на покупку в магазині «СПЕЦНАЗ».