Суспільство
Прилуцька місцева прокуратура зацікавилась пожежею на сміттєзвалищі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/70394999_2292740634185425_1944490149127651328_n-e1568189888135.jpg)
З’ясовано, що 9 вересня о 16:20 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в м. Прилуки на території полігону твердих побутових відходів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Прилуках вогнеборці ліквідовують наслідки загоряння на полігоні твердих відходів
Вогнем знищено сміття на площі близько 1 га. Причина загорання з’ясовується.
Відомості за даним фактом Прилуцькою місцевою прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 270 КК України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, якщо воно спричинило виникнення пожежі, якою заподіяно шкоду здоров’ю людей).
Прилуцька місцева прокуратура