Протягом тижня вилучено 64 кг незаконно добутої риби

Rezylt_19_260919

У період із 19 по 26 вересня 2019 року інспектори Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксували 44 порушення правил рибальства. Так, було складено 15 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), 20 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та один – за ст. 88 – 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів).

Крім того, складено вісім актів виявлення безхазяйного майна, згідно яким із водойм вилучено 57 од. сіток та 46 кг риби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сільська рибалка: рибалка з Чернігівщини розповів про свій трофей

Усього в порушників за тиждень вилучено 64 кг незаконно добутих водних біоресурсів і 77 од. заборонених знарядь лову (сітки та ості). Збитки, завдані рибному господарству, становлять 4 862 грн.

Для прикладу, 21 вересня в ході проведення рибоохоронного рейду водоймами Козелецького району на озері поблизу с. Самійлівка викрито двох місцевих жителів із забороненим знаряддям лову. Правопорушники за допомогою сітки встигли виловити майже 3 кг риби: плітка – 6 екз., лин – 5 екз. та щука – 1 екз. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 1445 грн.

Того самого дня під час рибоохоронної роботи на території Сосницького району поблизу смт Сосниця виявлено громадянина, який виловлював рибу сіткою одностінкою. Браконьєром виявився місцевий житель, який незаконно добув майже 2 кг риби: 5 екз. плоскирки, 4 екз. плітки та по 1 екз. щуки та окуня. Збитки становили 867 грн.

На всіх правопорушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до районних судів області для притягнення винних осіб до відповідальності. Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучено.

Крім того, 22 вересня  під час перевірки законності реалізації водних біоресурсів на ринку в м. Борзна викрито місцеву мешканку, яка продавала 3 кг живої риби (карасі сріблясті). Документів, які підтверджували б законність придбання водних біоресурсів та сертифіката якості в громадянки не було. На особу складено протокол за ст. 88 – 1 КУпАП. Санкція статті передбачає накладення штрафу від 540 до 1 700 грн. Матеріали справи передано до Борзнянського районного суду.

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register