Суспільство
Романова знімає ролик про Чернігів і пропонує музикантам славу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/16998797_1428617073824499_8361626152566120386_n-e1488172675901.jpg)
Нещодавно у Чернігові розпочалися зйомки промо-ролика про обласний центр. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написала народний депутат України Анна Романова.
«Почали з талановитим білорусом Ян Меднис, який вразив торік своїм відео про Україну, зйомки промо-ролику Чернігова. Потрібна музика (все буде в концепції «Місто легенд»). Хто прагне слави та зробити добру справу для рідного міста – відгукніться», — зазначає Анна Романова.
За її словами, ролик знімають не за бюджетні гроші.