Рятувальники Чернігівщини отримали допомогу від міжнародного благодійного фонду
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/a407217b-8c7d-4c61-93cd-55de9c51ca9c-kopiia.jpg-e1678440667856-780x470.webp)
Днями до рятувальників Чернігівщини завітали представники БО «МБФ «Фундація друзів України» з партнерами й іноземними масмедіа. Про це повідомляють у головному управлінні ДСНС України у Чернігівській області.
«Разом вони передали захисне спорядження для співробітників підпорядкованих підрозділів головного управління ДСНС в області, що допоможе зробити службу наших «Героїв без зброї» ще більш безпечною, адже вони перші, хто приймає виклик вирішення будь-якої надзвичайної ситуації.
Ми сподіваємося, що це лише початок плідної співпраці, яка допоможе зробити службу наших надзвичайників безпечнішою. Працюємо всі РАЗОМ, бо ПЕРЕМОГА – то наша спільна справа.
Висловлюємо щиру подяку нашим друзям», — йдеться у повідомленні.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/a63a8c67-6e0f-4785-9482-c10313149616-kopiia.jpg-856x642.webp)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv