Рятувальники навідалися до настоятелів храмів на Чернігівщині
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/49914612_1900146173444875_3039645958511001600_n-e1546689812188.jpg)
Напередодні Різдвяних свят рятувальники Чернігівщини нагадали настоятелям та персоналу культових закладів правила безпеки.
Фахівці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області здійснили профілактичні огляди стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки культових закладів.
Рятувальники провели з настоятелями та персоналом храмів протипожежні інструктажі, оглянули на відповідність вимогам нормативних актів стан електромереж і приладів, печей і димарів, шляхів евакуації, а також первинних засобів пожежогасіння.
Про це ЧЕline повідомили в ДСНС України у Чернігівській області.
Під час профілактичної роботи надзвичайники також нагадали послідовність дій при користуванні вогнегасниками, алгоритм першочергових дій у разі виникнення пожежі, іншої надзвичайної події та надали профілактичні листівки з питань безпеки життєдіяльності.