Серед сіверян найпоширеніші хвороби органів дихання

331825

Щороку 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Цьогоріч його тема: «Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди».

За адміністративними даними, на кінець 2017 року в Чернігівській області діяли 48 лікарняних закладів, підпорядкованих Міністерству охорони здоров`я України, на 9,3 тис. ліжок і 241 амбулаторно-поліклінічний заклад із плановою ємністю 23,7 тис. відвідувань на зміну.

Про це ЧЕline  повідомили в ГУ статистики в Чернігівській області.

Медичну допомогу населенню надавали 3,6 тис. лікарів усіх спеціальностей та 10,3 тис. осіб середнього медичного персоналу. На кожного лікаря припадало 282 жителі області, а на кожного працівника середнього медичного персоналу – 98.

У середньому кожен чернігівець 9 разів на рік відвідував лікаря, кожен четвертий здійснював виклик додому і стільки ж отримали швидку медичну допомогу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Всесвітній день раку: невтішна статистика

На кінець 2017 року під диспансерним наглядом перебували 910 тис. хворих. За рік зареєстровано 739 тис. випадків захворювань з уперше в житті встановленим діагнозом. Рівень захворюваності минулого року залишився на рівні 2016 року та в розрахунку на 100 тис. населення становив 72,6 тис. випадків.

Найпоширеніші хвороби органів дихання, травми, отруєння та деякі інші наслідки дії зовнішніх причин, хвороби ока та його придаткового апарату, хвороби системи кровообігу, хвороби шкіри та підшкірної клітковини тощо.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register