Суспільство

Сформовано концепцію Ради волонтерів Чернігівщини

8 грудня, відбулось перше засідання робочої групи щодо формування Ради волонтерів Чернігівської області.  Про це повідомили у департаменті інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації.

— Насамперед потрібно визначитися з порядком формування цієї ради та чим вона має займатися, — наголосив радник начальника ОВА Андрій Подорван. — Більше дійових речей, які будуть функціонувати та будуть корисними.

Учасники робочої групи жваво обговорювали питання структури Ради волонтерів, членства в ній, зокрема обов’язкового представництва волонтерів з районів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коропські волонтери передали захисникам маскувальні сітки

— Основною метою створення Ради волонтерів вбачаю збереження та розширення спільноти активних громадян, діяльність якої направлена на спільне вирішення проблем області у співпраці державного та громадського секторів, — зазначила під час обговорення волонтерка «Центру допомоги «Чернігів» Ольга Палькова–Свірчевська.

Наприкінці зустрічі представники робочої групи сформували концепцію Ради волонтерів Чернігівської області, яка найближчим часом буде представлена волонтерській спільноті.  

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button