Сьогодні відзначають всесвітній День радіо

752446_w_300[1]

13 лютого відзначають Всесвітній день радіо. Перше святкування відбулось 2012 року. Рішення про його щорічне проведення прийняла 2011-го Генеральна конференція ЮНЕСКО.

Саме 13 лютого 1946 року вперше вийшло в ефір “Радіо ООН”, станція якого була в штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй.

Цього року День радіо проходить під девізом “Радіо – це ти”. Слоган показує постійний зв’язок між радіостанцією і слухачами.

“Це мотивація, щоб брати участь у створенні радійних програм, у створенні радіо як місця обміну ідеями, отримання інформації та інструменту для застереження в ситуації загрози”, – говорить генеральний секретар Польського комітету з питань ЮНЕСКО, Славомір Ратайсикий.

Крім Всесвітнього дня радіо відзначають також Всесвітній день радіоаматора – 18 квітня. Цього дня 1925 року в Парижі створено Міжнародний радіоаматорський союз, який і став ініціатором свята. У деяких країнах відзначається також День радіо 7 травня. У цей день 1895 року російський фізик Олександр Попов провів перший сеанс радіозв’язку.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register