Стало відомо коли закінчиться опалювальний сезон у Чернігові

77be5942ae7e1b335f96b05aa4bd3efd

Якщо погодні умови сприятимуть, опалювальний сезон для житлових будинків у Чернігові може закінчитися раніше, навіть вже цього тижня. Таку рекомендацію дає в т. ч. й міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Датою такого відключення планується 2 квітня – але тільки за умови, якщо середньодобова температура повітря буде більше 8 градусів тепла. Якщо ж все-таки температура буде нижчою, то опалення відключать пізніше. Про це розповів заступник чернігівського міського голови Андрій Черненко.

За його словами, останнім часом надходить багато звернень від чернігівців, що у квартирах дуже жарко. Це й не дивно, бо протягом кількох діб вдень спостерігалося навіть більше 10 градусів тепла. Але поруч з цим, зараз карантин, усі діти вдома. Ніхто не зацікавлений у тому, щоб вони мерзли. Тож дата завершення опалювального сезону в чернігівських оселях – це своєрідний компроміс між тими, хто хоче зекономити, і тими, хто сидить вдома на карантині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мерія вирішила відключити заклади освіти, культури та спорту від опалення

Андрій Черненко додав, що питання строків опалювального сезону в медичних закладах міста розглядатиметься окремо. Можливо, що опалення в лікарнях залишать і до 15 квітня.

Як відомо, на сьогодні в Чернігові батареї централізованого опалення теплі тільки в житловому секторі та закладах медичної сфери. Наприкінці минулого тижня за розпорядженням чернігівського міського голови постачання теплової енергії припинили в будівлях підприємств, установ та організацій комунальної власності. А ще раніше опалювальний сезон завершився для закладів освіти, культури та спорту (у зв’язку з їх закриттям на карантин).

Як зазначив заступник міського голови, зекономлені бюджетні кошти допоможуть місту готуватися до боротьби з коронавірусною інфекцією.

Після завершення опалювального сезону теплогенеруючі підприємства розпочнуть ремонт технічного обладнання тепломереж для належної підготовки до наступного осінньо-зимового сезону.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register