Суспільство

Стартували ремонтні роботи на дорозі Новий Биків – Ічня

Планується відновити покриття на ділянці траси територіального значення Т-25-27 Бобровиця – Свидовець – Новий Биків – Ічня протяжністю 45 кілометрів. Із 28-го по 74-й кілометри дороги – від Нового Бикова до Монастирища. Це відрізок, що сполучає національну Н-07 Київ – Суми – Юнаківка та регіональну Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ремонт дороги Ніжин-Прилуки за завершальній стадії

Наразі розпочаті роботи з регенерації основи дороги на межі Ніжинського та Бобровицького районів. Проєкт розрахований на два роки.

Ця дорога була збудована понад 50 років тому, відтоді ремонтується вперше. Сітки тріщин, ямковість, деформації, суцільна руйнація покриття – це те, що тривалий час бачив кожен, хто їхав цією дорогою. Траса забезпечує рух транзитного транспорту, зокрема приймає на себе чималий потік великовагового вантажного. Вона з’єднує об’єкти національного та культурного надбання природно-заповідного фонду. Це також соціально важливий маршрут для місцевих жителів, адже ним рухаються шкільні автобуси й автомобілі екстреної медичної допомоги.

Під час ремонту тут планується посилити основу, влаштувати два шари асфальтобетону (вирівнювальний і верхній), укріпити узбіччя, облаштувати сучасними засобами організації безпеки дорожнього руху.

У межах програми президента України «Велике будівництво» в Чернігівській області у 2020 році ремонтами планується охопити 196 км доріг державного значення.

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button