Стартував обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

IMG_1293

За даними Міністерства освіти і науки України близько 3 мільйонів учнів щорічно беруть участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах.

Школярі, змагаючись у особистій першості, виявляють таланти, нестандартні підходи до розв’язання творчих завдань і вміння застосовувати набуті знання.

Цьогоріч учнівська молодь візьме участь у 18 Всеукраїнських учнівських олімпіадах із навчальних предметів. Олімпіади з математики, біології, інформатики, інформаційних технологій будуть проведені в області за завданнями Міністерства освіти і науки України. Олімпіади з математики та інформатики відбудуться у два тури.

Згідно із рейтингом у обласному етапі олімпіад мають змогу взяти участь 2628 учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти області – переможці районних та міських етапів олімпіад.

Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів традиційно розпочинається олімпіадою з української мови та літератури, яка стартувала 10 січня 2018 року на базі ліцею №15 міста Чернігова.

Участь в олімпіаді взяли 157 учнів 8-11 класів закладів освіти.

На урочистому відкритті ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури привітали обдаровану учнівську молодь та їх педагогів – наставників Микола Конопацький, начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації, та Ганна Баран, голова журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Святковий настрій учасникам урочистостей створили творчі дитячі колективи «Мрія» та «Еліт» ліцею №15.

Джерело: Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password