Суспільство
Троє озброєних дівчат поїхали до АТО: чергова ротація роти «Чернігів» (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/20464330_660108270863713_1198446811_n-e1501245907920.png)
Майже тридцять бійців роти особливого призначення «Чернігів» сьогодні, 28 липня, вирушили в чергову ротацію на Донбас. Уже тривалий час чернігівське формування дислокується в Маріуполі.
Цього разу в складі роти на буремний схід поїхали три дівчини.
За словами тимчасового виконувача обов’язків командира роти «Чернігів» Сергія Гавриленка, завдання підрозділу в Маріуполі незмінні – забезпечення громадського порядку та охорона стратегічних об’єктів. Дівчата виконуватимуть завдання нарівні з чоловіками.
Сюжет про прекрасних, озброєних і небезпечних сіверських дівчат, які вирушили до АТО, найближчим часом дивіться на ЧЕline.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.