Суспільство
У бахмацьких рятувальників побували в гостях маленькі містяни (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_4419-780x470.jpeg)
Вогнеборці гостинно зустріли своїх маленьких відвідувачів і охоче розповіли про свої робочі будні, дітлахи ознайомились зі спеціальною технікою та спорядженням, яке використовують рятувальники. Про це повідомляють у Головному управлінні ДСНС у Чернігівській області.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_4416-963x642.jpeg)
Крім того, фахівці ДСНС нагадали малечі основні правила безпеки життєдіяльності, дотримуючись яких можна уникнути небезпеки та вберегти своє здоров’я і життя. Особливу увагу приділили навчанню дітлахів основ мінної безпеки.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_4418-963x642.jpeg)
Наостанок маленькі гості могли відчути себе в ролі справжніх рятувальників, посидівши в пожежній машині, вдягнувши одяг рятувальників і загасивши умовну пожежу, а також отримали від фахівців ДСНС корисну сувенірну продукцію.