У Чернігівській ОВА пояснили, чому в місті не працює система оповіщення

photo_2022-05-05 11.38.24

У Чернігові відновили роботу тільки 12 систем оповіщення, вони охоплюють 20% міста. Але поки що їх не вмикатимуть. Про це в коментарі Суспільному сказав директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА Сергій Болдирев. 

За його словами, до російського вторгнення в місті працювали 36 сирен, які охоплювали сигналом 60% міста. З 9 березня через обстріли російських військ до сирен припинилось електропостачання. 

Як сказав Сергій Болдирев, нині триває робота з відновлення електропостачання до них, але в пріоритеті все ж підключення людей. Більшість сирен розташовані на підприємствах, які ще не запустили роботу, а тому і сирени на їхній території не працюють.

«До того ж, робота додатка плюс інформування в ЗМІ – ця система показала високу ефективність у роботі оповіщення людей про тривогу. Тому наразі так і продовжимо працювати», – говорить Сергій Болдирев.

Він радить чернігівцям користуватися додатком, який сповіщає про тривогу, та моніторити ЗМІ. А тим, хто не має доступу до інтернету та телебачення, – домовитися з родичами чи знайомими, щоб ті повідомляли їм про тривогу телефоном.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register