Суспільство

У Чернігові двоє п`яних священників УПЦ заїхали автомобілем на територію Троїцького собору і погрожували військовим розправою (Фото, Відео)

Сьогодні, 19 жовтня, на територію Свято-Троїцького собору приблизно о 14.00 заїхав автомобіль «Рено-Логан». В машині було двоє чоловіків. Вони вийшли з автомобіля і почали погрожувати військовим, які забезпечують громадський порядок на території релігійного комплексу. Чоловіки з автомобіля поводили себе дуже агресивно, обзивалися, не добирали слів, погрожували «вбити і закопати» людей у військовій формі. Окрім того, обидва чоловіки були із явними ознаками алкогольного сп’яніння (порушена координація і чіткий запах спиртного з рота).

Військові не вступали в будь-який контакт з ними, але викликали поліцію.

Після цього агресивні молодики сіли в автомобіль і поїхали геть.

Автомобіль виїжджає з території Свято-Троїцького собору

Утім, далеко втекти молодикам не вийшло – представники поліції знайшли хмільних чоловіків і оформили протокол за ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами у нетверезому стані).

І ось тут починається найцікавіше. Виявляється, що за кермом автомобіля «Рено Логан» перебував такий собі Руслан Горобець.

За даними аналітичної системи «youcontrol», Руслан Горобець – настоятель Свято-Миколаївської парафії УПЦ (московського патріархату) села Шестовиця Чернігівського району.

Його хмільний товариш виявляється теж священник московського патріархату – Лука Фесік (іподиякон Троїцького собору УПЦ).

На фото — Лука Фесік ліворуч

На місці події перебував журналіст «ЧЕЛАЙН». Обидва чоловіки дійсно були дуже пʼяні. Більше того, Руслан Горобець (водій) поводився дуже агресивно і кілька разів погрожував представнику ЗМІ фізичною розправою. Все це зафіксовано на відео і готується відповідна заява до правоохоронних органів.

Також цікаво, що під час складання протоколу Руслан Горобець представився поліції таксистом. Ось таке обличчя має духовний світ московських служителів.

Більше деталей – згодом.

Ще статті по темі

Back to top button