У Чернігові двоє п`яних священників УПЦ заїхали автомобілем на територію Троїцького собору і погрожували військовим розправою (Фото, Відео)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/393804532_686870613400833_7375606616708895521_n-780x470.jpg)
Сьогодні, 19 жовтня, на територію Свято-Троїцького собору приблизно о 14.00 заїхав автомобіль «Рено-Логан». В машині було двоє чоловіків. Вони вийшли з автомобіля і почали погрожувати військовим, які забезпечують громадський порядок на території релігійного комплексу. Чоловіки з автомобіля поводили себе дуже агресивно, обзивалися, не добирали слів, погрожували «вбити і закопати» людей у військовій формі. Окрім того, обидва чоловіки були із явними ознаками алкогольного сп’яніння (порушена координація і чіткий запах спиртного з рота).
Військові не вступали в будь-який контакт з ними, але викликали поліцію.
Після цього агресивні молодики сіли в автомобіль і поїхали геть.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/394215178_2743746299106644_5364215211582512588_n-586x642.jpg)
Автомобіль виїжджає з території Свято-Троїцького собору
Утім, далеко втекти молодикам не вийшло – представники поліції знайшли хмільних чоловіків і оформили протокол за ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами у нетверезому стані).
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/394162705_219345577665463_3734263892111318347_n-856x642.jpg)
І ось тут починається найцікавіше. Виявляється, що за кермом автомобіля «Рено Логан» перебував такий собі Руслан Горобець.
За даними аналітичної системи «youcontrol», Руслан Горобець – настоятель Свято-Миколаївської парафії УПЦ (московського патріархату) села Шестовиця Чернігівського району.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/69f3c7e7-b5f1-457c-bc23-b5638992bf83-1-965x642.jpeg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/393884270_1418339942065650_5957537015175102058_n-856x642.jpg)
Його хмільний товариш виявляється теж священник московського патріархату – Лука Фесік (іподиякон Троїцького собору УПЦ).
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/394044768_1473678380096874_5083547224055613325_n-856x642.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/394257278_1088897922484109_508130803746674153_n-1024x571.jpg)
На фото — Лука Фесік ліворуч
На місці події перебував журналіст «ЧЕЛАЙН». Обидва чоловіки дійсно були дуже пʼяні. Більше того, Руслан Горобець (водій) поводився дуже агресивно і кілька разів погрожував представнику ЗМІ фізичною розправою. Все це зафіксовано на відео і готується відповідна заява до правоохоронних органів.
Також цікаво, що під час складання протоколу Руслан Горобець представився поліції таксистом. Ось таке обличчя має духовний світ московських служителів.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/394240327_861002798799806_5057813472127034149_n-856x642.jpg)
Більше деталей – згодом.