Суспільство
У Чернігові побувала конгресвумен Вікторія Спартц
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/284499478_5314141368647938_1803271053072382155_n-e1654424198306.jpg)
Чернігів відвідала наша землячка, прогресивний американський політик, нинішня конгресвумен Палати представників Сполучених Штатів Америки Вікторія Спартц.
Про це га своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови Чернігівської ОВА Дмитро Іванов.
«Можливості завжди поруч і необов’язково шукати їх в інших країнах. Два дні в Чернігові з конгресвумен Вікторією Спартц вивчали можливості відбудови нашого міста і області. Маємо гарні перспективи їх реалізувати. Деталі розповім згодом», — зазначив Дмитро Іванов.