У Чернігові розгорнуть 200-метровий рушник: претендують на рекорд
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/207822806_4479058698791403_8316786752575245381_n-e1624858700957.jpg)
З нагоди 25-річчя Конституції України у Чернігові встановлюватимуть всеукраїнський рекорд, розгорнувши 200-метровий рушник. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє заступник міського голови Олександр Ломако.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найбільший свищик: на Чернігівщині встановлено рекорд України (Фото)
Цей рушник протягом 15 днів вибивали спільно всі громади області та представники міста. На полотні притаманний саме Чернігівщині візерунок і кольори: 10 симетричних квіткових вазонів, розмежованих орнаментальними стрічками, де кожен елемент їх поєднання, і навіть кількість, є символічними. Квітка символізує любов і весь позитив, який накопичується в народі, а сам вазон складається з коріння (минулого), стеблини (теперішнього) і крони (майбутнього). А берегині, які присутні на цьому рушнику, зображені у вигляді символів родючості — того, що зароджує націю і дає їй життя.
Сьогодні, 28 червня, біля підніжжя Катерининської церкви об 11:00 усі бажаючі можуть долучитися до встановлення рекорду.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv