У Чернігові в години пік побільшає транспорту
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/24774825_1986480768043779_9157513823258607154_n-e1512566915540.jpg)
КП «Чернігівське тролейбусне управління» на виконання розпорядження Управління транспорту та звʼязку Чернігівської міської ради з четверга, 7 грудня, збільшує випуск транспорту на маршрути № 6 та № 39.
На маршруті № 6 «вулиця Незалежності» — «Міська лікарня № 2» кількість транспорту збільшується з 5 до 7 одиниць, що зменшить інтервал руху в годину пік до 12-13 хвилин. Проте через відсутність резервів рухомого складу тролейбусів збільшення відбудуться за рахунок автобусів.
Автобуси № 6а працюватимуть із тролейбусами в одному графіку та повністю повторюватимуть маршрут № 6 «вулиця Незалежності» — «Міська лікарня № 2». Вартість проїзду становить 4,50 ₴. Проїзні на тролейбус — дійсні.
На автобусному маршруті № 39 додається один автобус в години пік.